NAS-сервер QNAP TS ОЗП 8 ГБ
Відео 23Фото 6 |
QNAP TS ОЗП 8 ГБ ОЗП 8 ГБОЗП 32 ГБ |
|
Оснащується 9 слотами, 5 стандартних слотів форм фактора 3.5" і 4 слота 2.5".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS ОЗП 8 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QNAP TS-h973AX-8G 9-bay QuTS Hero NAS z łącznością 10GbE/25 GbE | 12 660 zł |
QNAP NAS TS-h973AX-8G-EU NBQNPNR09000005 | 6 613 zł |
QNAP TS-h973AX-8G NET-NAS-QNP-438 | 5 590 zł |
QNAP NAS TS-h973AX-8G-EU 107016 | 6 613 zł |
QNAP NAS TS-h973AX-8G-EU 107016 | 6 613 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації QNAP TS
Ціни на QNAP TS |
---|---|---|---|---|
QNAP TS ОЗП 8 ГБ | від 5 399 zł | 14 пропозицій | ||
QNAP TS ОЗП 32 ГБ | від 6 295 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →