NAS-сервер QNAP TS-462 ОЗП 4 ГБ
Відео 11Фото 6 |
QNAP TS-462 ОЗП 4 ГБ ОЗП 2 ГБОЗП 4 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-462 ОЗП 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QNAP NAS TS-462-4G 4 kieszenie | 2 289 zł |
QNAP TS-462-4G serwer NAS Tower, 4 zatok dyskowych, procesor TS-462-4G | 2 511 zł |
QNAP TS-462-4G | 2 810 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! qnap Serwer NAS TS-462-4G 4x0HDD Intel Celeron N4505 | 2 317 zł |
Qnap Ts-462-4g N4505 Nas Przezroczysty | 2 445 zł |
Відеоогляди
Модификації QNAP TS-462
Ціни на QNAP TS-462 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-462 ОЗП 2 ГБ | від 2 249 zł | 13 пропозицій | ||
QNAP TS-462 ОЗП 4 ГБ | від 2 289 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →