Serwer plików NAS QNAP TS-462 RAM 4 GB
Wideo 11Zdjęcia 6 |
QNAP TS-462 RAM 4 GB RAM 2 GBRAM 4 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-462 RAM 4 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP NAS TS-462-4G 4 kieszenie | 2 309 zł |
QNAP TS-462-4G serwer NAS Tower, 4 zatok dyskowych, procesor TS-462-4G | 2 510 zł |
QNAP TS-462-4G | 2 812 zł |
Dysk sieciowy QNAP TS-462-4G (TS-462-4G) białe | 2 643 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Qnap Ts-462-4G 4Bay N4505 Dc 4Gbddr4 - Usb 2.0 (TS46 | 2 313 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TS-462
Ceny na QNAP TS-462 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-462 RAM 2 GB | od 2 249 zł | 12 oferty | ||
QNAP TS-462 RAM 4 GB | od 2 309 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →