NAS-сервер QNAP TS-832PXU-4G ОЗП 4 ГБ
Фото 6 |
QNAP TS-832PXU-4G ОЗП 4 ГБ |
|
Оснащується резервним блоком живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-832PXU-4G ОЗП 4 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Qnap TS-832PXU-4G Serwer NAS AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex- | 4 999 zł |
QNAP TS-832PXU-4G NET-NAS-QNP-431 | 5 490 zł |
QNAP TS-832PXU serwer NAS Rack (2U) sieć LAN Aluminium TS-832PXU-4G | 5 758 zł |
Serwer plików Qnap TS-832PXU-4G | 5 048 zł |
QNAP TS-832PXU-4G Czarny | 4 999 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →