Serwer plików NAS QNAP TS-832PXU-4G RAM 4 GB
Zdjęcia 6 |
QNAP TS-832PXU-4G RAM 4 GB |
|
Wyposażony w nadmiarowy zasilacz.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-832PXU-4G RAM 4 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap TS-832PXU-4G Serwer NAS AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex- | 4 999 zł |
QNAP TS-832PXU-4G Czarny | 4 999 zł |
QNAP TS-832PXU-4G NET-NAS-QNP-431 | 5 490 zł |
QNAP TS-832PXU serwer NAS Rack (2U) sieć LAN Aluminium TS-832PXU-4G | 5 765 zł |
Serwer plików Qnap TS-832PXU-4G | 5 058 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →