NAS-сервер QNAP TS-435XEU-4G ОЗП 4 ГБ
Відео 4Фото 6 |
QNAP TS-435XEU-4G ОЗП 4 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-435XEU-4G ОЗП 4 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Qnap TS-435XeU 10GbE Rackmount NAS | 3 199 zł |
QNAP Serwer NAS TS-435XeU-4G 4-bay 1U CN9130/9131 2x10Gbe SFP NBQNPNR0435X | 3 734 zł |
QNAP TS-435XEU-4G NET-NAS-QNP-487 | 3 199 zł |
Serwer plików Qnap TS-435XeU-4G | 3 298 zł |
QNAP TS-435XEU serwer NAS Rack (1U) sieć LAN Czarny TS-435XEU-4G | 3 727 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →