NAS-сервер QNAP TS-464 ОЗП 8 ГБ
Відео 14Фото 6 |
QNAP TS-464 ОЗП 8 ГБ ОЗП 4 ГБОЗП 8 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-464 ОЗП 8 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Qnap Ts 464 Serwer Czarny 8GB TS-464-8G | 3 218 zł |
QNAP TS-464 - Serwer NAS | 2 789 zł |
QNAP TS-464-8G NET-NAS-QNP-531 | 2 499 zł |
Serwer plików QNAP TS-464-8G | 2 699 zł |
Serwer plików QNAP TS-464-8G | 2 699 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації QNAP TS-464
Ціни на QNAP TS-464 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-464 ОЗП 4 ГБ | від 5 162 zł | 1 пропозиція | ||
QNAP TS-464 ОЗП 8 ГБ | від 2 499 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →