Serwer plików NAS QNAP TS-464 RAM 8 GB
Wideo 14Zdjęcia 6 |
QNAP TS-464 RAM 8 GB RAM 4 GBRAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-464 RAM 8 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap Ts 464 Serwer Czarny 8GB TS-464-8G | 3 218 zł |
QNAP TS-464 - Serwer NAS | 2 789 zł |
QNAP TS-464-8G NET-NAS-QNP-531 | 2 499 zł |
QNAP TS-464-8G serwer NAS Tower, 4 zatoki dyskowe, procesor TS-464-8G | 3 477 zł |
QNAP TS-464-8G Czarno-złoty | 2 999 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TS-464
Ceny na QNAP TS-464 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-464 RAM 4 GB | od 5 162 zł | 1 oferta | ||
QNAP TS-464 RAM 8 GB | od 2 499 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →