NAS-сервер QNAP TS-233 ОЗП 2 ГБ
Відео 12Фото 5 |
QNAP TS-233 ОЗП 2 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-233 ОЗП 2 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QNAP TS-233 2-bay Desktop NAS Enclosure Quad core processorWhite 2GB RAM - | 796 zł |
QNAP TS-233 - Serwer NAS | 952 zł |
QNAP TS-233 NET-NAS-QNP-481 | 793 zł |
QNAP TS-233 2 bay ARM 4C 2.0 GHz 2GB RAM 1 x GbE TS-233 | 929 zł |
Serwer plików Qnap TS-233 | 799 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →