Serwer plików NAS QNAP TS-233 RAM 2 GB
Wideo 12Zdjęcia 5 |
QNAP TS-233 RAM 2 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-233 RAM 2 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-233 2-bay Desktop NAS Enclosure Quad core processorWhite 2GB RAM - | 796 zł |
QNAP TS-233 - Serwer NAS | 952 zł |
QNAP TS-233 NET-NAS-QNP-481 | 793 zł |
QNAP TS-233 2 bay ARM 4C 2.0 GHz 2GB RAM 1 x GbE TS-233 | 929 zł |
Serwer plików Qnap TS-233 | 799 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →