Serwer plików NAS QNAP TS-130 RAM 1 GB
Wideo 1Zdjęcia 9 |
QNAP TS-130 RAM 1 GB |
|
Istnieją konfiguracje z fabrycznie zainstalowanym dyskiem twardym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-130 RAM 1 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-130 1 Bay obudowa pamięci sieciowej przyjazny budżet Home NAS do p | 699 zł |
QNAP TS-130 - Serwer NAS | 846 zł |
QNAP TS-130 1-Bay Home NAS z jednym portem 1GbE | 780 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →