Serwer plików NAS QNAP TS-473A-8G RAM 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
QNAP TS-473A-8G RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-473A-8G RAM 8 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-473A-8G 4-kieszeniowy NAS | 3 958 zł |
QNAP TS-473A-8G NET-NAS-QNP-475 | 4 160 zł |
QNAP TS-473A serwer NAS Tower sieć LAN Czarny V1500B TS-473A-8G | 4 313 zł |
Serwer Qnap TS-473A-8G 4bay tower AMD Ryzen 8GB RAM | 4 576 zł |
QNAP TS-473A-8G | 4 297 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →