Serwer plików NAS QNAP TS-464eU RAM 8 GB
Zdjęcia 6 |
QNAP TS-464eU RAM 8 GB RAM 4 GBRAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-464eU RAM 8 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
1U 4-kieszeniowy krótki głębokość 3048 cm 12" NAS do montażu w szafce TS-4 | 3 798 zł |
QNAP TS-464eU-8G NET-NAS-QNP-528 | 3 798 zł |
QNAP TS-464eU-8G serwer NAS Rack (1 U), 4 zatoki dyskowe TS-464eU-8G | 4 391 zł |
Serwer plików NAS QNAP TS-464eU-8G | 4 252 zł |
Qnap Ts-464eu-8g Nas Posrebrzany | 4 293 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje QNAP TS-464eU
Ceny na QNAP TS-464eU |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-464eU RAM 4 GB | od 4 816 zł | 1 oferta | ||
QNAP TS-464eU RAM 8 GB | od 3 798 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →