Serwer plików NAS QNAP TS-364 RAM 8 GB
Wideo 13Zdjęcia 6 |
QNAP TS-364 RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-364 RAM 8 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-364-8G - Serwer NAS | 2 187 zł |
QNAP Serwer NAS TS-364-8G 3x0HDD NAS 8GB RAM Intel Celeron N5095 NBQNPNT03 | 2 909 zł |
QNAP TS-364-8G NET-NAS-QNP-529 | 1 899 zł |
QNAP Serwer NAS TS-364-8G 3x0HDD NAS 8GB RAM Intel Celeron N5095 108302 | 2 909 zł |
QNAP Serwer NAS TS-364-8G 3x0HDD NAS 8GB RAM Intel Celeron N5095 | 2 810 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →