Serwer plików NAS QNAP TS-462 RAM 2 GB
Wideo 11Zdjęcia 6 |
QNAP TS-462 RAM 2 GB RAM 2 GBRAM 4 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-462 RAM 2 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap TS-462-2G obudowa NAS do komputera stacjonarnego 14750127000 | 3 047 zł |
QNAP TS-462-2G NET-NAS-QNP-516 | 2 249 zł |
Serwer plików Qnap TS-462 | 2 320 zł |
QNAP Serwer TS-462-2G 4-bay NAS Intel Celeron N4505 2C 2.0GHz | 2 328 zł |
Dysk sieciowy QNAP TS-462-2G (TS-462-2G) | 2 437 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TS-462
Ceny na QNAP TS-462 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-462 RAM 2 GB | od 2 249 zł | 12 oferty | ||
QNAP TS-462 RAM 4 GB | od 2 309 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →