NAS-сервер QNAP TS-462 ОЗП 2 ГБ
Відео 11Фото 6 |
QNAP TS-462 ОЗП 2 ГБ ОЗП 2 ГБОЗП 4 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS-462 ОЗП 2 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Qnap TS-462-2G obudowa NAS do komputera stacjonarnego 14750127000 | 3 047 zł |
QNAP TS-462-2G NET-NAS-QNP-516 | 2 249 zł |
Serwer plików Qnap TS-462 | 2 320 zł |
QNAP Serwer TS-462-2G 4-bay NAS Intel Celeron N4505 2C 2.0GHz | 2 328 zł |
Dysk sieciowy QNAP TS-462-2G (TS-462-2G) | 2 437 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації QNAP TS-462
Ціни на QNAP TS-462 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-462 ОЗП 2 ГБ | від 2 249 zł | 12 пропозицій | ||
QNAP TS-462 ОЗП 4 ГБ | від 2 309 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →