NAS-сервер QNAP TS ОЗП 32 ГБ
Відео 23Фото 6 |
QNAP TS ОЗП 32 ГБ ОЗП 8 ГБОЗП 32 ГБ |
|
Оснащується 9 слотами, 5 стандартних слотів форм фактора 3.5" і 4 слота 2.5".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS ОЗП 32 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QNAP TS-H973AX-32G 9BAY 4C8T22GHZ 32 GB DDR4 2X 25 GBE 1X 10GBASE-T | 6 295 zł |
QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 NBQNPNT090 | 7 141 zł |
QNAP TS-h973AX-32G NET-NAS-QNP-439 | 6 490 zł |
QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 58893 | 7 141 zł |
QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 58893 | 7 141 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації QNAP TS
Ціни на QNAP TS |
---|---|---|---|---|
QNAP TS ОЗП 8 ГБ | від 5 399 zł | 14 пропозицій | ||
QNAP TS ОЗП 32 ГБ | від 6 295 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →