Serwer plików NAS QNAP TS RAM 32 GB
Wideo 23Zdjęcia 6 |
QNAP TS RAM 32 GB RAM 8 GBRAM 32 GB |
|
Wyposażony w 9 gniazd, 5 standardowych gniazd 3,5" i 4 gniazda 2,5".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS RAM 32 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-H973AX-32G 9BAY 4C8T22GHZ 32 GB DDR4 2X 25 GBE 1X 10GBASE-T | 6 295 zł |
QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 NBQNPNT090 | 7 141 zł |
QNAP TS-h973AX-32G NET-NAS-QNP-439 | 6 490 zł |
QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 58893 | 7 141 zł |
QNAP Serwer NAS TS-h973AX-32G AMD Ryzen V1500B 32GB SO-DiMMDDR4 58893 | 7 141 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TS
Ceny na QNAP TS |
---|---|---|---|---|
QNAP TS RAM 8 GB | od 5 399 zł | 14 oferty | ||
QNAP TS RAM 32 GB | od 6 295 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →