Serwer plików NAS QNAP TS-133 RAM 2 GB
Wideo 3Zdjęcia 5 |
QNAP TS-133 RAM 2 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-133 RAM 2 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP NAS bez HDD/SSD procesor ARM NPU TS-133 1-bay 2 GB RAM 1 GbE 47111030 | 821 zł |
QNAP TS-133 NET-NAS-QNP-508 | 589 zł |
Qnap- ts-133 tower 1bay Cortex-A55 2GB RAM | 599 zł |
Dysk sieciowy QNAP TS-133 (TS-133) białe | 798 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! qnap Serwer NAS TS-133 1 bay ARM 4C 1.8 GHz 2GB RAM 1 | 817 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →