Serwer plików NAS QNAP TVS-h674-i Intel i3-12100, RAM 16 GB
Wideo 7Zdjęcia 8 |
QNAP TVS-h674-i Intel i3-12100, RAM 16 GB Intel i3-12100, RAM 16 GBIntel i5-12400, RAM 32 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h674-i Intel i3-12100, RAM 16 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
6bay QuTS hero NAS Intel C i3-12100 4c TVS-H674-I3-16G | 9 790 zł |
QNAP TVS-h674-i3-16G NET-NAS-QNP-522 | 9 790 zł |
QNAP TVS-h674-i3-16G serwer NAS Tower, 6 zatok TVS-h674-i3-16G | 11 429 zł |
Serwer plików Qnap TVS-h674 (TVS-h674-i3-16G) | 9 441 zł |
QNAP TVS-h674-i3-16G serwer NAS Tower, 6 zatok TVS-h674-i3-16G | 11 429 zł |
Qnap Tvs-h674-i3-16g Nas Posrebrzany 7811808 | 10 194 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TVS-h674-i
Ceny na QNAP TVS-h674-i |
---|---|---|---|---|
QNAP TVS-h674-i Intel i3-12100, RAM 16 GB | od 9 441 zł | 6 oferty | ||
QNAP TVS-h674-i Intel i5-12400, RAM 32 GB | od 11 490 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →