Serwer plików NAS QNAP TS-832PX-4G RAM 4 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
QNAP TS-832PX-4G RAM 4 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-832PX-4G RAM 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-832PX-4G 8 Bay obudowa do komputera stacjonarnego NAS - 4 GB RAM 4 | 3 958 zł |
QNAP TS-832PX-4G - Serwer NAS | 4 274 zł |
QNAP TS-832PX serwer NAS Tower sieć LAN Aluminium, Czarny TS-832PX-4G | 4 500 zł |
Qnap Ts-832px-4g Nas 8 Bay Czarny | 4 459 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →