Serwer plików NAS QNAP TS-873A-8G RAM 8 GB
Wideo 4Zdjęcia 6 |
QNAP TS-873A-8G RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-873A-8G RAM 8 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap TS-873A-8G Obudowa Serwerowa Czarny | 5 443 zł |
QNAP TS-873A-8G NET-NAS-QNP-473 | 6 490 zł |
QNAP TS-873A serwer NAS Tower sieć LAN Czarny V1500B TS-873A-8G | 6 090 zł |
QNAP TS-873A-8G Czarny | 5 399 zł |
Qnap-TS-873A-8G tower 8bay AMD Ryzen 8GB RAM | 5 553 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →