Serwer plików NAS QNAP TS-431X3-4G RAM 4 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
QNAP TS-431X3-4G RAM 4 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-431X3-4G RAM 4 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-431X3 4-kieszeniowy szybki NAS z jednym portem 10GbE i 25 GbE | 4 280 zł |
QNAP Serwer NAS TS-431X3-4G 4x0HDD AL-314 1.7GHz 4G RAM NBQNPNT04000053 | 3 294 zł |
QNAP TS-431X3-4G NET-NAS-QNP-452 | 2 749 zł |
QNAP Serwer NAS TS-431X3-4G 4x0HDD AL-314 1.7GHz 4G RAM 55965 | 3 294 zł |
QNAP Serwer NAS TS-431X3-4G 4x0HDD AL-314 1.7GHz 4G RAM | 3 180 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →