Serwer plików NAS QNAP TVS-h1688X-W1250-32G RAM 32 GB
Wideo 5Zdjęcia 6 |
QNAP TVS-h1688X-W1250-32G RAM 32 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h1688X-W1250-32G RAM 32 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TVS-h1688X - Serwer NAS | 17 423 zł |
QNAP TVS-h1688X-W1250-32G NET-NAS-QNP-459 | 16 590 zł |
QNAP TVS-h1688X serwer NAS Tower sieć LAN Czarny TVS-H1688X-W1250-32G | 19 205 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! qnap Serwer NAS TVS-h1688X-W1250-32G Intel Xeon W-1250 | 20 288 zł |
Qnap Tvs-h1688x-w1250-32g Nas 16 Bay Czarny | 20 284 zł |
QNAP TVS-h1688X-W1250-32G | 18 738 zł |
QNAP TVS-h1688X-W1250-32G | 13 452 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →