Serwer plików NAS QNAP HS-453DX RAM 8 GB
Wideo 6Zdjęcia 23 |
QNAP HS-453DX RAM 8 GB |
|
Serwer współpracuje z AirPlay i Chromecastem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP HS-453DX RAM 8 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP HS-453DX-8G multimedialny system NAS hybrydowa struktura pamięci łącz | 4 449 zł |
QNAP HS-453DX-8G serwer NAS Compact, 2 zatoki dyskowe HS-453DX-8G | 3 980 zł |
Serwer NAS HS-453DX-8G 4x0HDD 8GB 4x1,5GHz 1x10GbE NBASE-T Tower | 3 857 zł |
QNAP Serwer NAS HS-453DX-8G 4x0HDD 8GB 4x1,5GHz 1x10GbE NBASE-T Tower ❖ To | 3 593 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! qnap Serwer NAS HS-453DX-8G 4x0HDD 8GB 4x1,5GHz 1x10 | 3 469 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →