Serwer plików NAS QNAP TS-464U RAM 8 GB
Zdjęcia 6 |
QNAP TS-464U RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-464U RAM 8 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-464U-8G 4-Bay 25 GbE 1U Rackmount NAS | 4 719 zł |
QNAP TS-464 - Serwer NAS | 6 285 zł |
QNAP TS-464U-8G NET-NAS-QNP-519 | 4 695 zł |
QNAP TS-464U-8G serwer NAS Rack (1 U), 4 zatoki dyskowe TS-464U-8G | 5 432 zł |
QNAP TS-464U-8G Czarny | 4 849 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →