Serwer plików NAS QNAP TVS-H474-PT-8G RAM 8 GB
Wideo 2Zdjęcia 8 |
QNAP TVS-H474-PT-8G RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-H474-PT-8G RAM 8 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TVS-h474-PT-8G Intel Pentium Gold G7400 2-rdzeniowy/4-gwintowy proces | 6 423 zł |
QNAP TVS-h474-PT-8G NET-NAS-QNP-521 | 6 990 zł |
QNAP TVS-h474-PT-8G serwer NAS Tower, 4 zatoki dyskowe TVS-h474-PT-8G | 7 404 zł |
QNAP TVS-H474-PT-8G Czarny | 6 599 zł |
QNAP TVS-H474-PT-8G Czarny | 6 649 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →