Serwer plików NAS QNAP TS-262-4G RAM 4 GB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
QNAP TS-262-4G RAM 4 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-262-4G RAM 4 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap TS-262-4G 2-Bay 2 x M2 25 GbE Desktop NAS 2-Bay 4 GB RAM | 1 682 zł |
QNAP TS-262-4G NET-NAS-QNP-515 | 1 696 zł |
Serwer plików Qnap TS-262-4G | 1 805 zł |
QNAP TS-262-4G serwer NAS Tower, 2 zatoki dyskowe, procesor TS-262-4G | 1 842 zł |
QNAP TS-262-4G | 1 945 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →