NAS-сервер ASUSTOR Nimbustor 2 Gen2 ОЗП 4 ГБ (AS5402T)
Відео 4Фото 6 |
ASUSTOR Nimbustor 2 Gen2 ОЗП 4 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASUSTOR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASUSTOR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASUSTOR Nimbustor 2 Gen2 ОЗП 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asustor AS5402T Nimbustor 2 Gen2-2 Bay NAS obudowa pamięci sieciowej czter | 2 029 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Serwer plików Asustor NIMBUSTOR 2 GEN2 AS5402T 2-bay | 1 979 zł |
Asustor As5402t 2 Bay Nas Czarny | 2 055 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →