NAS-сервер ASUSTOR Flashstor 6 ОЗП 4 ГБ (FS6706T)
Відео 17Фото 6 |
ASUSTOR Flashstor 6 ОЗП 4 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASUSTOR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASUSTOR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASUSTOR Flashstor 6 ОЗП 4 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asustor Flashtor 6 FS6706T - 6 Bay Pure M2-SSD-NAS pamięć sieciowa obudowa | 2 465 zł |
ASUSTOR Flashstor 6T FS6706T - Serwer NAS | 2 599 zł |
Serwer plików Asustor Flashstor 6 (FS6706T) | 2 464 zł |
Asustor Fs6706t 6 Bay Nas Czarny | 2 601 zł |
Asustor FS6706T 4GB NAS Full Flash M2 15 TB 6X 250GB Red SN700 zmontowany | 3 848 zł |
Asustor FS6706T 4GB NAS Full Flash M2 3TB 6X 500GB Red SN700 zmontowany i | 5 136 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →