Serwer plików NAS Synology DiskStation DS1522+ RAM 8 GB
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Synology DiskStation DS1522+ RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology DiskStation DS1522+ RAM 8 GB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology DS1522 5-kieszeniowe rozwiązanie stacjonarne NAS 5x35/25" SATA HD | 3 797 zł |
Synology Disk Station DS1522+ - Serwer NAS | 3 445 zł |
Synology Serwer NAS DS1522+ 5x0HDD AMD Ryzen R1600 2,6Ghz 8GB 4x1GbE RJ45 | 3 618 zł |
Serwer plików SYNOLOGY DS1522+ | 3 323 zł |
Synology DS1522+ NET-NAS-SYN-272 | 3 273 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →