Serwer plików NAS Synology FlashStation FS2500 RAM 8 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Synology FlashStation FS2500 RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology FlashStation FS2500 RAM 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology FlashStation FS2500 - Serwer NAS | 15 999 zł |
Serwer plików Synology FS2500 | 16 191 zł |
Synology FlashStation FS2500 FS2500 | 17 543 zł |
Synology Fs2500 Nas Posrebrzany | 17 616 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →