Serwer plików NAS QNAP TS-664 RAM 8 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
QNAP TS-664 RAM 8 GB |
|
Model dostępny jest w dwóch odmianach różniących się procesorem: Intel Celeron N5095 / N5105.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-664 RAM 8 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP 6-Bay dsktp NAS IntelCeleron N5105/N5095 TS-664-8G | 3 189 zł |
QNAP TS-664 - Serwer NAS | 3 447 zł |
QNAP TS-664-8G NET-NAS-QNP-532 | 3 199 zł |
QNAP TS-664-8G serwer NAS Tower, 6 zatok dyskowych, procesor TS-664-8G | 3 460 zł |
QNAP TS-664-8G Czarno-złoty | 2 999 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →