Serwer plików NAS QNAP TVS-h874 Intel i7 (8P+4E), RAM 32 GB
Wideo 13Zdjęcia 8 |
QNAP TVS-h874 Intel i7 (8P+4E), RAM 32 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h874 Intel i7 (8P+4E), RAM 32 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap Tvs-H874-I7-32G Serwer Czarny 50 x 50 x 28 cm | 20 116 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874-i7-32G 0xHDD Intel Core i7 32GB DDR4 NBQNPNT0874I | 15 392 zł |
QNAP TVS-h874-i7-32G NET-NAS-QNP-533 | 14 390 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874-i7-32G 0xHDD Intel Core i7 32GB DDR4 109326 | 15 392 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874-i7-32G 0xHDD Intel Core i7 32GB DDR4 | 14 520 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TVS-h874
Ceny na QNAP TVS-h874 |
---|---|---|---|---|
QNAP TVS-h874 Intel i5-12400, RAM 32 GB | od 11 899 zł | 6 oferty | ||
QNAP TVS-h874 Intel i7 (8P+4E), RAM 32 GB | od 13 502 zł | 17 oferty | ||
QNAP TVS-h874 Intel i9 (8P+8E), RAM 64 GB | od 18 285 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →