Serwer plików NAS QNAP TVS-h674T-i5-32G RAM 32 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
QNAP TVS-h674T-i5-32G RAM 32 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h674T-i5-32G RAM 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP Serwer NAS TVS-h674T-i5-32G 6bay Intel Core i5 32GB RAM NBQNPNT0674I5 | 13 966 zł |
QNAP TVS-h674T-i5-32G NET-NAS-QNP-565 | 11 800 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h674T-i5-32G 6bay Intel Core i5 32GB RAM 127050 | 13 966 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h674T-i5-32G 6bay Intel Core i5 32GB RAM | 13 180 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h674T-i5-32G 6bay Intel Core i5 32GB RAM 127050 | 13 966 zł |
Qnap Tvs-h674t-i5-32g Nas Czarny | 13 348 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →