Serwer plików NAS QNAP TS RAM 8 GB
Wideo 23Zdjęcia 6 |
QNAP TS RAM 8 GB RAM 8 GBRAM 32 GB |
|
Wyposażony w 9 gniazd, 5 standardowych gniazd 3,5" i 4 gniazda 2,5".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS RAM 8 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-h973AX-8G 9-bay QuTS Hero NAS z łącznością 10GbE/25 GbE | 12 660 zł |
QNAP NAS TS-h973AX-8G-EU NBQNPNR09000005 | 6 613 zł |
QNAP TS-h973AX-8G NET-NAS-QNP-438 | 5 590 zł |
QNAP NAS TS-h973AX-8G-EU 107016 | 6 613 zł |
QNAP NAS TS-h973AX-8G-EU 107016 | 6 613 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TS
Ceny na QNAP TS |
---|---|---|---|---|
QNAP TS RAM 8 GB | od 5 399 zł | 14 oferty | ||
QNAP TS RAM 32 GB | od 6 295 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →