Serwer plików NAS QNAP TS-431K RAM 1 GB
Wideo 4Zdjęcia 9 |
QNAP TS-431K RAM 1 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-431K RAM 1 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-431K 4-Bay Home NAS z dwoma portami 1GbE | 3 339 zł |
Serwer plików Qnap TS-431K | 1 673 zł |
QNAP TS-431K serwer danych NAS Tower sieć LAN Biały Alpine TS-431K | 1 604 zł |
Serwer Qnap TS-431K- 4 bay tower Annapurna 1 GB | 1 498 zł |
Qnap-TS-431K- 4 bay tower Annapurna 1 GB | 1 369 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →