Serwer plików NAS QNAP TS-453E-8G RAM 8 GB
Wideo 9Zdjęcia 7 |
QNAP TS-453E-8G RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-453E-8G RAM 8 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap Systems TS-453E-8G 4 Bay 8 GB DDR4 | 3 249 zł |
QNAP Serwer NAS TS-453E-8G 4-bay desktop Intel Celeron 2GHz NBQNPNT04TS453 | 3 788 zł |
QNAP TS-453E-8G NET-NAS-QNP-517 | 3 249 zł |
QNAP Serwer NAS TS-453E-8G 4-bay desktop Intel Celeron 2GHz 95265 | 3 788 zł |
QNAP Serwer NAS TS-453E-8G 4-bay desktop Intel Celeron 2GHz 95265 | 3 788 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →