Serwer plików NAS QNAP TS-i410X-8G RAM 8 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
QNAP TS-i410X-8G RAM 8 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-i410X-8G RAM 8 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qnap TS-i410X-8G NAS System 4-Bay Indust | 7 279 zł |
QNAP Serwer NAS TS-i410X-8G 4-bay 2.5 cala bez wentylatora NBQNPNT04TSI410 | 6 318 zł |
QNAP Serwer NAS TS-i410X-8G 4-bay 2.5 cala bez wentylatora 95264 | 6 318 zł |
QNAP Serwer NAS TS-i410X-8G 4-bay 2.5 cala bez wentylatora | 6 070 zł |
QNAP Serwer NAS TS-i410X-8G 4-bay 2.5 cala bez wentylatora 95264 | 6 318 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →