Serwer plików NAS QNAP TVS-h1288X-W1250-16G RAM 16 GB
Wideo 10Zdjęcia 6 |
QNAP TVS-h1288X-W1250-16G RAM 16 GB |
|
Wsparcie dla systemu plików ZFS.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h1288X-W1250-16G RAM 16 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TVS-h1288X - Serwer NAS | 14 996 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h1288X-W1250-16G 12x0HDD Intel XeonW-1250 NBQNPNT12881 | 16 762 zł |
QNAP TVS-h1288X-W1250-16G NET-NAS-QNP-458 | 14 450 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h1288X-W1250-16G 12x0HDD Intel XeonW-1250 103800 | 16 762 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h1288X-W1250-16G 12x0HDD Intel XeonW-1250 | 15 810 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →