Serwer plików NAS QNAP TVS-h874T-i Intel i9, RAM 64 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
QNAP TVS-h874T-i Intel i9, RAM 64 GB Intel i7, RAM 32 GBIntel i9, RAM 64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TVS-h874T-i Intel i9, RAM 64 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP Systems TVS-H874T-I9-64G 8 Bay I9 16C 8 Bay i9 CPU | 29 541 zł |
QNAP TVS-H874T-I9-64G - Serwer NAS | 20 906 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i9-64G 8bay Intel Core I9 64GB RAM NBQNPNT0874I9 | 20 750 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i9-64G 8bay Intel Core I9 64GB RAM 127051 | 20 750 zł |
QNAP Serwer NAS TVS-h874T-i9-64G 8bay Intel Core I9 64GB RAM 127051 | 20 750 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TVS-h874T-i
Ceny na QNAP TVS-h874T-i |
---|---|---|---|---|
QNAP TVS-h874T-i Intel i7, RAM 32 GB | od 15 877 zł | 6 oferty | ||
QNAP TVS-h874T-i Intel i9, RAM 64 GB | od 18 302 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →