Urządzenie sieciowe MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)
Zdjęcia 5 |
MikroTik LHG 60G
1 urządzenie2 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:WiGig (AD)
Anteny i sygnał:1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LHG 60G
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik LHG 60G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik - LHG 60G - RBLHGG-60ad RBLHGG-60ad | 664 zł |
MikroTik LHG 60G - wireless bridge | 607 zł |
Mikrotik RBLHGG-60AD antena RBLHGG-60ad | 611 zł |
MikroTik LHG 60G Radiolinia RBLHGG-60ad, 60GHz, 1x RJ45 1000Mb/s | 533 zł |
Mikrotik RBLHGG-60AD antena RBLHGG-60ad | 609 zł |
MikroTik LHG 60G Radiolinia RBLHGG-60ad, 60GHz, 1x RJ45 1000Mb/s | 631 zł |
Mikrotik RBLHGG-60AD antena RBLHGG-60ad | 611 zł |
Modyfikacje MikroTik LHG 60G
Ceny na MikroTik LHG 60G |
---|---|---|---|---|
MikroTik LHG 60G | od 533 zł | 7 oferty | ||
MikroTik Wireless Wire Dish | od 1 151 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →