Urządzenie sieciowe MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)
Zdjęcia 6 |
MikroTik Wireless Wire Dish
1 urządzenie2 urządzenia
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:WiGig (AD)
60 GHz:2000 Mb/s
Anteny i sygnał:50 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Model składa się z dwóch punktów dostępu.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Wireless Wire Dish
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik Wireless Wire Dish
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw antenowy RBLHGG-60adkit | 1 241 zł |
MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) | 1 151 zł |
MIKROTIK RBLHGG-60ADKIT WIRELESS WIRE DISH KIT 2 DEVICES 60GHZ LINK 2GB/S | 1 264 zł |
Modyfikacje MikroTik Wireless Wire Dish
Ceny na MikroTik Wireless Wire Dish |
---|---|---|---|---|
MikroTik LHG 60G | od 533 zł | 7 oferty | ||
MikroTik Wireless Wire Dish | od 1 151 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →