Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 235/65 R17 108W
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 235/65 R17 108W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 235/65 R17 108W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4 SUV (235/65 R17 108W) 278415 | 716 zł |
Opona Michelin 235/65R17 PILOT SPORT 4 SUV 108W XL - opony terenowe 278415 | 644 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/65 R17 108W XL ) 278415 | 727 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 235/65 R17 108W XL ) | 736 zł |
Opona 4x4 letnia MICHELIN Pilot Sport 4 SUV 235/65 R17 108 W Darmowa dosta | 673 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →