Opona zimowa Michelin Latitude X-Ice North 2 Plus 245/60 R18 105T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude X-Ice North 2 Plus 245/60 R18 105T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude X-Ice North 2 Plus 245/60 R18 105T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude X-Ice North 2+ (245/60 R18 105T) 648350 | 1 057 zł |
Michelin Latitude X-Ice North 2+ ( 245/60 R18 105T, z kolcami ) | 1 049 zł |
Michelin Latitude X-Ice North 2+ ( 245/60 R18 105T, z kolcami ) 648350 | 1 036 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →