Opona letnia Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y
Wideo 16 |
Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y |
|
Ta najwyższej klasy opona łączy w sobie mistrzowsko dopracowane prowadzenie wyścigowe z optymalnymi osiągami, zapewniając komfortową codzienną jazdę samochodami osobowymi. Model przeznaczony jest do samochodów dynamicznych o sportowym charakterze. Jej asymetryczna rzeźba bieżnika podzielona jest na dwie strefy funkcjonalne Dual Sport Tread Design: zewnętrzna odpowiada za stabilność na zakrętach i lepsze hamowanie, wewnętrzna zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni styku z nadmiaru wody podczas jazdy w deszczową pogodę czy pokonywania przeszkód wodnych.
Zwiększając powierzchnię styku dzięki technologii MaxTouch 2.0, zwiększa się przyczepność i poprawia się skuteczność hamowania opony. Aby zwiększyć żywotność, do bieżnika Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y dodano warstwę aramidowo-nylonową Dynamic Response, która poprawia odporność gumy na zużycie pod zwiększonymi obciążeniami. Nawiasem mówiąc, wskaźniki Wear2Chek pomagają wizualnie monitorować zużycie. Siatka rozmiarów opon obejmuje 48 odmian, od R17 do R21.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Kup Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y
Michelin Pilot Sport 5 (225/45 R17 94Y) 371721 | 520 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 225/45 ZR17 (94Y) XL ) 371721 | 522 zł |
Opona Michelin 225/45R17 PILOT SPORT PS5 94Y XL - opony letnie 371721 | 474 zł |