Літня шина Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y
Відео 16 |
Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y |
|
У цій гумі топового рівня вдалося поєднати майстерно відточену гоночну керованість та оптимальну продуктивність для комфортних повсякденних поїздок за кермом легковиків. Модель ув'язнена під динамічні автомобілі зі спортивним характером. Її асиметричний протекторний малюнок розділений на дві функціональні зони Dual Sport Tread Design: зовнішня відповідає за стійкість у поворотах та покращене гальмування, внутрішня – забезпечує ефективне очищення контактної плями від надлишку водних мас під час поїздок у дощову погоду чи подолання водних перешкод.
Шляхом збільшення площі контакту за рахунок технології MaxTouch 2.0 підвищується зчеплення та покращуються гальмівні характеристики автошини. Для збільшення терміну ходимості в протектор Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y додали арамідно-нейлоновий шар Dynamic Response, що сприяє поліпшенню зносостійкості гуми при підвищених навантаженнях. До речі, візуально контролювати зношування допомагають індикатори Wear2Chek. Сітка типорозмірів шини включає 48 варіацій у діапазоні від R17 до R21.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Купити Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94Y
Michelin Pilot Sport 5 (225/45 R17 94Y) 371721 | 520 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 225/45 ZR17 (94Y) XL ) | 529 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( 225/45 ZR17 (94Y) XL ) 371721 | 522 zł |
Opona Michelin 225/45R17 PILOT SPORT PS5 94Y XL - opony letnie 371721 | 474 zł |