Opona letnia Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R17 98W
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R17 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved UltraSpeed 2 XL FR - 215/55R17 98W - opony letnie 0341303000 | 404 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 215/55 R17 98W XL EVc ) 03413030000 | 450 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 (215/55 R17 98W) 03413030000 | 443 zł |
Gislaved Ultra*Speed 2 ( 215/55 R17 98W XL EVc ) | 455 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R17 98W
Ceny na Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R17 98W | od 404 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →