Opona letnia Michelin Agilis 51 215/65 R16C 106T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Agilis 51 215/65 R16C 106T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Agilis 51 215/65 R16C 106T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Agilis 51 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) 459112 | 660 zł |
Michelin Agilis 51 ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) | 680 zł |
Michelin Agilis 51 (215/65 R16 106/104T) 459112 | 604 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →