Opona całoroczna Michelin XC4S 175/80 R16C 98Q
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin XC4S 175/80 R16C 98Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin XC4S 175/80 R16C 98Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 175/80R16C XC4S 98Q - opony dostawcze 334979 | 684 zł |
Michelin XC4S ( 175/80 R16C 98/96Q 6PR ) 334979 | 722 zł |
Michelin XC4S (175/80 R16 98/96Q) 334979 | 699 zł |
Michelin XC4S ( 175/80 R16C 98/96Q 6PR ) | 731 zł |
Polecamy